
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 23 V |
| Min Supply Voltage | 12 V |
| Switching Frequency | 130 kHz |
Stock: 2564
Distributors
pcbx
Unit Price$0.46531
Ext.Price$0.46531
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46531 | $0.46531 |
| 10 | $0.36067 | $3.60670 |
| 25 | $0.32418 | $8.10450 |
| 50 | $0.29138 | $14.56900 |
| 100 | $0.26190 | $26.19000 |
| 300 | $0.24851 | $74.55300 |
| 500 | $0.23581 | $117.90500 |
| 1000 | $0.22058 | $220.58000 |
